Ужгородський Автомайдан їде пікетувати міліцейських генералів

автомайданЯк повідомляє хустський кореспондент “Трибуни”, представники Ужгородського Автомайдану, після відвідин Красного Поля провели віче біля пам’ятника Шевченку в Хусті. Зараз колона автомашин направляється до санаторію МВС в с. Шаян де відпочивають високопоставлені представники української міліції.На дананий момент в санаторії знаходиться близько 80-ти правоохоронців.

Подробиці візиту згодом

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ужгородський Автомайдан їде пікетувати міліцейських генералів

  • 08.02.2014 at 20:43
    Permalink

    автомайдану слід зробити екскурсію для високопоставлених міліцейських чиновників до мармурового карєру в діловому та золоторудника в мужієві,які належать захарченку і його сімї.нехай вони всі знають ,як розбагатів міністр в кріслі очільника мвс україни.хай би вони й дали йому принципову та обєктивну оцінку,бо простий люд цього ніколи не зробить. йому це не під силу.а взагалі в цьому винен український народ,який лопустив глумитися над ним і збагачуватися окремим вельможам за рахунок народу,як захарченко зробив за якісь два роки. молодець,що зумів нажитися на цьому керівному кріслі.ганьба йому і громадський осуд.заклявбися ідіот і подонок.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *