Ужгородський активіст будує спортмайданчик на честь дідуся (ФОТО)

Про це інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук Президент Ужгородської федерації Єдиноборств Євген Молнар:

– Завжди прагнув допомагати тим людям,котрі потребують допомоги,завжди хотів бути корисним суспільству,завжди прагнув виховувати,або впливати на виховання нашої молоді-нашого майбутнього..! І знаєте,по-троху ці прагнення реалізовуються у щирій допомозі різним незахищеним верствам населення, у допомозі всім тих,хто по неї звертається,у вихованні дітей,у вигляді тренувань,а інколи й просто дружньої поради,а також у залученні і зацікавленості молоді до спорту,адже спорт – це не тільки фізична сила,а й правильний фізичний розвиток,виховання,загартованість,вміння перемагати і достойно програвати,не здаватися при будь-яких труднощах,і завжди йти до своєї цілі!

Черговий подарунок місту – це новий спортивний майданчик! Вже третій місяць йде будівництво цього майданчику,котрий я подарую місту до дня його народження!Але в першу чергу цей спортивний комплекс я присвячую своєму дідусеві Молнару Степану Степановичу,який в свій час на цьому ж місці власноруч побудував ігровий майданчик,котрий з часом був просто знищений руками наших містян,і який я рахую своїм обов”язком відновити і назвати в його честь!

майд6 майд5 майд4 майд3 майд2 майд

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *