Ужгородський аеропорт спробують врятувати від закриття

аеропортСьогодні, депутати обласної ради продовжили обговорення матеріалів наступної, 21-ї сесії.

Зокрема, відбулося засідання таких постійних депутатських комісій: з питань бюджету(Адам В.І.), з питань законності, майна та приватизації, регламенту (Зелінський А.Ф.), з питань праці, зайнятості та соцзахисту населення (Ліврінц А.А.).

Активно відбулося обговорення проектів рішень, які стосувалися затвердження Звіту про виконання обласного бюджету 2014 року та внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік.

Також предметом детального депутатського аналізу стали проекти рішень з питань транскордонного співробітництва, охорони навколишнього середовища, освіти, малого й середнього підприємництва, майнових та земельних питань.

Велику зацікавленість виявили народні обранці під час розгляду змін та доповнень до низки раніше ухвалених галузевих програм. Серед таких – про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства „Міжнародний аеропорт „Ужгород” на 2013 – 2016 роки. На сьогодні підприємство неспроможне самостійно забезпечувати утримання та розвиток інфраструктури аеропорту. Функціонування ЗОКП „Міжнародний аеропорт „Ужгород” потребує постійного підтримання його в належному стані, виконання вимог безпеки авіаперевезень та сертифікаційної придатності.

Фінансова і правова підтримка обласної державної адміністрації та обласної ради дає можливість уникнути припинення діяльності єдиного в області авіапідприємства, що є складовою авіаційної галузі України. Нині йдеться про необхідність продовження виконання заходів, які з ряду причин не були реалізовані у попередні роки. На все це потрібно 400 тис. грн. Депутати бюджетної комісії уважно вислухали розробника проекту та запропонували надати президії облради пояснення вказаної суми 50 тис.грн. за виготовлення проектно-кошторисної документації з чітким посиланням на норму законодавства та прозвітуватись профільній комісії про використання коштів обласного бюджету за 3 останні роки, – пише прес-служба облради.

Loading...