Ужгородських депутатів взяли в лещата громадського контролю

Федака П

 Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує журналіст Павло Федака:

– З сьогоднішнього дня за кожним депутатом Ужгородської міськради буде закріплено 10 громадських активістів, які контролюватимуть їх діяльність, доходи і видатки. Відставка в.о. міського Щадея і його заступника Волосянського показала, що в нас є достатньо сил і можливостей щоб заставити любого депутата написати заяву про складення повноважень. І якщо хтось думає, що з ними будуть панькатися то дуже помиляється. Будете покривати корупційні схеми Щадея – усі підете разом з ним.

Знаю, що Віктор Щадей уже веде переговори з Ковальським і з іншим депутатом директором ЖЕКу Оксьоном, обіцяє поновити їх на роботі. Здорову громадськість Ужгорода це не обходить, ми вибрали шлях встановлення справедливості в Ужгороді і доб’ємося свого.

Звертаюся до Віктора Погорєлова з вимогою негайно припинити судову тяганину наколо посади міського голови і дати можливість Верховній Раді України призначити вибори ужгородського мера.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ужгородських депутатів взяли в лещата громадського контролю

 • 01.08.2014 at 20:30
  Permalink

  молодці!!!!
  не словам, а ділом!
  Слава Україні!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *