Ужгородську міську раду обіцяють перетворити у боксерський ринг

молнарПро це в мережі Фейсбук повідомляє голова Ужгородської федерації єдиноборств, член викокому УМР Євген Молнар.

Незрозуміла позиція і негативне налаштування деяких окремо взятих депутатів стосовно зменшення орендної ставки зруйнованого приміщення бойлерної,яке дано в оренду Ужгородській Федерації Боксу м.Ужгорода і при цьому залишається в комунальній власності міста! Це перша федерація в місті, яка почала відроджувати такий вид спорту,як бокс.Завдяки плідній праці керівників та тренерів організації проведено безліч чемпіонатів,турнірів,відкритих тренувань та показових виступів.На даний момент ці спортсмени тренеруються у напівпідвальних приміщеннях та перебиваються виділеними мізерними годинами тренувань у навчальних закладах,які не відповідають всім необхідними вимогам.Але не дивлячись на те,що немає належних умов для тренувань, спортсмени показують досить хороші результати, як на місцевому,так і на Всеукраїнському рівнях!

Завдяки зменшенню орендної ставки і залученню спонсорської допомоги, спортсмени планують розпочати ремонт і привести обєкт у належний стан.

Панове депутати, не займайтесь дурницями, невже гроші для Вас цінніші ніж здоровя наших дітей?!

P.S.:У разі прийняття депутатами негативного рішення, спортсменами,звичайно, розглядається варіант використання приміщення сесійної зали УМР саме для тренувань з боксу! Будемо сподіватися, що депутати підтримують цей проект рішення! – підсумував громадський діяч.

Євген скромно промовчав, що в якості боксерських мішків будуть використовуватися депутати Ужгородської міської ради.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *