Ужгородському активісту Світлику підпалили авто

Громадському активісту, майданівцю Юрію Світлику сьогодні вночі намагалися спалити автомобіль.

От що він розповів Uzhgorod.in: близько другої години ночі двоє молодиків (як про це повідомили свідки-сусіди), кинули якусь ємність із запалювальною сумішшю в його авто Опель Комбо, котрий був припаркований поблизу 5-го гуртожитку на БАМі, розбивши вікно з пасажирського боку. Машина зайнялася зсередини, встигло обгоріти сидіння і панель, але люди, під чиїми вікнами стояло авто, помітили і доволі швидко загасили.

Юрій так коментує ситуацію: “Швидше за все, підпалювачі – не професіонали. Бо ті спалюють машини так, що від них практично нічого не лишається. З чим це може бути пов’язано? Однозначно – з моєю громадською і політичною діяльністю. Бо в інших сферах конфліктів у мене нема. Конкретніше? Зараз ми боремося із прихватизацією міського комунального майна – оборудкою, котру хоче провернути нинішнє керівництво міста – Погорєлов-Андріїв-Волошин, а також відстоюємо сторону людей у конфлікті із магазином “Корзо”, де іншою стороною є Маєрчик”.

Зараз з інцидентом працюють правоохоронці і експерти.

підпалпідпал2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *