Ужгородського військкома Журавльова госпіталізовано

журавльовмв1Перебування на фронті для наших воїнів не проходить безслідно: когось ця кривава війна забрала назавжди, когось зробила інвалідом, порушила нормальний перебіг життя.

Так сталося і у випадку з військовим комісаром Ужгородського ОМВК Миколою Журавльовим. 13 травня журналіст Павло Федака повідомляв у мережі Фейсбук про те, що бронежилет врятував майора Журавльова. Про це Микола повідомив при спілкуванні по телефону.
Вночі розвідувально-диверсійна група противника обстріляла бійців підрозділу Ужгородського військкома. Черга випущена з ворожого РПКС-74 пройшла зовсім поряд, одна з куль зрикошетила і влучила в бронежилет, кевларовий шлем врятував Миколу Журавльова від потужного удару головою об бетон в результаті падіння.
Далі було попадання під артобстріл ворожої артилерії, легка контузія та пошкодження хребта. В той час Микола Журавльов переніс ці “дрібниці” на ногах, але вони дали знати про себе вже тут, у мирному житті. Наразі військком перебуває на лікуванні у Мукачівському військовому госпіталі.

Нижче публікуємо витяг із наказу Міністра Оборони України про присвоєння достроково звання підполковник майору Миколі Журавльову  за мужність та героїзм, виявлені під час захисту незалежності  і територіальної цілісності України у ході проведення антитерористичної операції.

photo1(12)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *