Ужгородського військкома-десантника представили депутатському корпусу Ужгородщини (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 6 березня 2015 року, військовий комісар Ужгородського об’єднаного військового комісаріату Микола Журавльов провів нараду з працівниками сільських рад Ужгородського району на предмет донесення до населення особливостей весняного призову та четвертої хвилі мобілізації.

В той же день військком був присутнім на сесії Ужгородської районної ради на якій був представлений депутському корпусу головою райради Михайлом Фединцем.

Микола Журавльов повідомив, що є уродженцем Ужгорода, навчався у ЗОШ №19. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ, аеромобільний факультет, також має освіту юриста, у 2015 р. закінчив Національну академію оборони України.

Пройшов шлях від командира аеромобільно-десантного взводу до начальника штаба, першого заступника однієї з військової частин.

Ужгородський військком закликав присутніх максимально допомагти сім’ям воїнів АТО та з розумінням поставитися до мобілізаційних процесів.

журавльов2 журавльов3журавльов військкомат

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *