Ужгородські учні кидали гранати в бойовому споряджені (ФОТО)

Особливістю цьогорічної спартакіади допризовної молоді в Ужгороді було те, що вперше учні виконували дисципліну кидання гранати, використовуючи бойове спорядження. Таку ініціативу проявив військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов. Учні виконуючи вправу одягали на себе бронежелет та автомат, що дає можливість відчути, як відбувається кидання гранати в реальному бою.

Команди допризовників – учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Ужгорода змагалися з військово-прикладних видів спорту. У кожній команді було по 7 осіб. Змагання проводилися згідно з програмою спартакіади, відповідно до чинних правил із видів спорту з урахуванням особистих і командних результатів. Оцінка результатів змагання буде проводитися за таблицями з видів спорту (за 5 найкращими результатами). Повідомляє сайті управління освіти Ужгородської міськради. У програму спартакіади входив біг на 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати, стрільба.

1 2 3 4 5 6 index

Змагання зі стрільби в Ужгороді

 

Учень розбирає автомат Калашникова

Ужгородські школярі стріляють із гвинтівок

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *