Ужгородські студенти почубилися через посаду мера (ФОТО, ВІДЕО)

На ужнівській «Скалці» розпочалася «Студентська Республіка ’ 2015». Впродовж четверга молодь із усього Закарпаття прибувала на територію цьогорічного фестивалю. П’ятничний ранок розпочався не з кави, а з «руханки». Після нічної туси, яка закінчилася близько 4 ранку, о 8.00 сонні студенти неохоче зібралися біля сцени, де зробили кілька фізичних вправ, аби прокинутися.

Однією з цікавих традицій фестивалю є суд. Кожен студреспубліканець має право поскаржитися на іншого. Всі заяви розглядають присяжні, прокурор, суддя та адвокат. Право голосу має і «народ» Студреспубліки.

Другого дня були позови на тих, хто проспав «нічну тусу», вкрав їжу від команди, вимазав матрац сусіда полуничним гелем для душу, заважав спати іншим о шостій ранку тощо.

Щодо покарань, то вони ще цікавіші за позови. Наприклад, ті, хто проспав «тусу», цієї ночі спатимуть на сцені. А учасники, що відбирали їжу у команди, тепер мають принести друзям піцу.

Як у справжній країні, тут є свої політичні конфлікти. На суді була скарга на мера Республіки – Івана Граба. Екс-мер Ольга Гатнер вимагала зняти повноваження із нинішнього керівника і призначити її виконувачем обов’язків.

Після суду спудеї грали у футбол та волейбол, змагалися у квесті, кельтських іграх, а ввечері на учасників та гостей чекала «Вечірка від Чичаронес».

Василь Третяк

mediacenter.uzhnu.edu.ua

студ студ2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *