Ужгородські “реаніматори” лавиць просять не заважати їх роботі (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук інформує громадський активіст Олександр Вінце.

Люди швидко звикають до хорошого
Нещодавно деякі люди висунули претензії стосовно того, чому ми за рік відремонтували саме ці парки, а не якісь інші, тому ми зробили кілька фото для порівняння, щоб сформувати картинку, в якому місті би ми з Вами разом жили, якби не створили ГО “Зроби КРОК вперед” у червні 2014 року.

P.s. Кілька пунктів для розяснення:
1. Наша діяльність не являється нашою роботою, ми не комунальна служба, а лише добровільна ініціатива у вільний від роботи та справ час, ДОЛУЧИТИСЬ ДО ЯКОЇ МОЖЕ КОЖЕН.
2. У нас поки що немає інших партнерів крім RENOVATE і немає постійної фінансової підтримки від єдиного спонсора. Також нас поки що менше 15 чоловік, тому одразу облагородити всі місця (поки) немаємо можливості.
3. Ми закупляємо матеріали за власні кошти, а також за кошти добровільної підтримки нас на сайті www.krok.uz.ua, меценатів, спонсорів, випадкових людей.
4. Ми можемо, але не забов’язані ремонтувати місця, де Ви відпочиваєте чи проживаєте – ми обираємо місця, які принесуть найбільшу користь Ужгороду, його жителям та збільшать туристичну привабливість міста.
5. Прохання не висувати претензії будь якого характеру, якщо Ви не долучались до наших акцій фізично чи фінансово.
Дякуємо, з повагою колектив ГО “Зроби КРОК вперед”.

лавки5 лавки4 лавки3 лавки2 лавки

 

Loading...