Ужгородські радикали вирішили поцілунками агітувати місцеву молодь (ФОТО)

Ужгородські представники «Радикальна Партія Олега Ляшка» вирішили у “нетрадиційний” спосіб зайнятися агітацією молоді.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної організації політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка».

У неділю, 23 серпня, в Ужгороді на площі Театральній відбувся флеш-моб «Радикальний поцілунок». Організувала свято Закарпатська обласна організація Радикальної Партії Олега Ляшка.

«Зараз країна переживає дуже важкі часи, люди постійно знаходяться під тиском негативної інформації, тому ми вирішили хоча б на кілька годин відволікти ужгородців від важких думок такою простою, буденною але дуже приємною справою, як поцілунок. Судячи із посмішок та задоволених облич не тільки учасників, але й гостей свята, думаю, нам це вдалося»,- зазначив координатор свята Андрій Коцур.

І справді, подивитися на романтично-розважальне дійство в центрі міста зібралось чимало люду. Учасники виборювали перемогу у номінаціях «Найромантичніший», «Найпристрасніший» та «Найдовший поцілунок». Кожна із пар-переможців отримала від організаторів цінні призи та подарунки.

Після флеш-мобу ужгородців та гостей міста розважав гурт «Tequila Band».

 

радикали радикали2 радикали3 радикали4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *