Ужгородські патрульні “вполювали” дружину активіста “Спецконтролю” (ДОКУМЕНТ)

Днями в інтернет-ресурсах Закарпаття з’явилася стаття з гучною назвою -“Спецконтроль плевал на всех, запарковались на тротуаре так что коляска не пролазит”, де автор з хворобливою пристрастю смакує порушення ПДР. Про це повідомляє “Спеціальний контроль”.

спец

Автор навіть не розібрався -хто був за кермом, хто так невдало запаркувався, чи поніс водій покарання. Для автора це все не важливо, головне – прогнутися перед керівництвом патрульної поліції. Факти для них не важливі. 

А тепер саме головне – факти

1) автомобіль належить Мар’ян і- дружині активіста “Спеціального контролю” Андрія.

спец2

2) Мар’яна припаркувалася перед воротами власного будинку, відвела малолітнього сина в будинок та пішла відкривати ворота, щоб заїхати у двір. Ось тут і з’явилися “бдітєльние паліцейские”, які думали, що впіймали Андрія на порушенні ПДР.

3) Поліцейські не слухали ніяких пояснеь, вони “горіли бажанням” скласти постанову. Мар’яна визнала свою провину та оплатила штраф.

спец3

спец4

В гонитві за дешевою сенсацією видно гнилість та підлабузництво деяких псевдо-журналістів. 

А може патрульна поліція діє кадебістськими методами? Всю сім’ю Андрія записали в вороги поліції?

Примітно, що полювання на активістів почалося після того, як ми допомогли водієві таксі, що потрапив у ДТП з Патрульним авто виграти суд.

Соупадениє? Не думаву!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ужгородські патрульні “вполювали” дружину активіста “Спецконтролю” (ДОКУМЕНТ)

  • 22.07.2016 at 07:08
    Permalink

    Для того щоб відвести дитину в дитсадок потрібен час а машину обійдуть ! Та і номерки на машинці у мар/янки так – віпер пупер – коштують 20 000грн

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *