Ужгородські міліціонери проводять профілактичні бесіди з школярами

діти«Хворобу легше попередити, чим лікувати» – це золоте правило медицини набуває особливого значення, коли мова йде про шкідливі звички молоді.

Підлітки є найбільш слабкою ланкою у суспільстві, яка піддається впливу негативних факторів різного роду. З метою запобігання розповсюдженню наркоманії та злочинності в учнівському середовищі, міліціонери проводять профілактичні бесіди.

Днями, урок з учнями однієї з шкіл Ужгорода міліціонери провели у формі бесіди. Таке спілкування допомагає налагодити безпосередній контакт, отже не просто застерегти від необдуманих вчинків, а змусити осмислити почуте. Далі учням було наведено статистику про злочини скоєнні неповнолітніми. Продемонстровано відео матеріал, у якому йшлося про злочини, скоєні під дією алкоголю та наркотичних речовин.

На завершення бесіди, оперативники служби у справах дітей Ужгородського міськвідділу міліції, відповідали на запитання школярів.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ужгородські міліціонери проводять профілактичні бесіди з школярами

 • 04.03.2014 at 21:03
  Permalink

  Профілактику потрібно проводити з самою міліцією! Особливо з декотрими!!!
  Забули про Довганича Василя, заступника Ужгородського МВ УМВС???, цього хабарника чомусь усі пропускають мимо – хитрий мабуть!!! Чи може чесний міліціонер придбати та побудувати ВЕЛИКИЙ будинок у найдорожчому пригороді Ужгорода! (Сторожниця) Чи можливо Він придбав усе на одну зарплату? Ставши заступником по кадрах – такса в міськвідділі виросла в рази! Мало йому? Вилизує задниці то одним то іншим своїм керівникам, прикривається їхніми іменами, а сам гребе гроші лопатою, його керівники можливо і не в курсі!
  Не забувайте й про інших заступників міських та районних відділів міліції! Не лише про їхнє старше керівнийтво!
  ПОВНА ЛЮСТРАЦІЯ ВЛАДИ НА ЗАКАРПАТТІ!!!
  СЛАВА УКРАЇНІ!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *