Ужгородські фанатки Януковича стали на захист спонсора Антимайдану (ВІДЕО)

андріїв11Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Білецький.

Сьогодні на вулиці Володимирській, 63 разом з колегою з іншої політичної сили мали змогу слухати одного з братів Андріївих (старшого, котрий у облраді спочатку від Балог, а потім від регіоналів), а зараз від клону регіоналів партії “Відродження” знову пхнеться у владу.

Найбільше “убило” те, що зустріч супроводжувала істерія якоїсь неадекватної жіночки, яка відкрито розповідала, що донині шкодує за президентом Януковичем і що вона донині з ним.

Натомість інший житель вулиці, який працює залізничником і який згадав, як свого часу усіх їх як худобу заганяли у партію “Відродження”, відкрито заявив, що Андрій Андріїв разом з братом Богданом, який має бажання стати мером Ужгорода, фінансував Антимайдан. Цей же житель, який був другом покійного героя майора Постолакі, запитав, чому Андріїв не пішов воювати? У відповідь отримав “А чого я, туди ідуть ті, хто хоче…”. Під кінець проплачені жіночки – фанати Януковича почали просити майданчик, та лавочки аби відволікти увагу від запитань до Андріїва. Паралельно ж його брат Богдан розповідав такі ж історії на вулиці Климпуша у тому ж окрузі. Порадувало те, що прощаючись із одіозним кандидатом, виборці, котрі не стояди у колі шалених проандріївських Яникофанів, сказали, що їхній голос брати Андріїви тут не отримають… Власне увесь цей цирк, правда у пітьмі, бо там біля під’їздів немає світла, можна побачити на відео.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *