Ужгородські діти долучились до «Арт Десанту» (ФОТО)

У рамках всеукраїнського мистецького проєкту «Арт Десант» ужгородські школярі передали військовим ляльки, зроблені власними руками, а також листи із побажаннями перемоги та швидкого повернення.

 5 вересня 2015 року в Ужгороді волонтери Карпатської Січі провели майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок. У заході, що проходив у рамках «Арт Десанту» взяли участь  учні НВК «Пролісок».

 «Забезпечуючи військових харчами та одягом ми мусимо пам’ятати і про інший фронт – культурний. Адже ця війна почалась саме через брак ідейного виховання нації, який ми нині маємо шанс надолужити. Саме тому зараз ми вчимо дітей робити українські іграшки і співати українські пісні. Перемога рідного, українського над чужоземним має бути на всіх фронтах.», – коментує голова ГО «Карпатська Січ», Василина Наконечна.

 Мистецький проєкт «Арт Десант», співкоординатором якого є свободівець Олег Білик, займається проведенням культурних заходів на сході України, а також має на меті надати можливість виступати в Україні обдарованим дітям української діаспори за кордоном.

волонтери Карпатської Січи дитячі роботи DSC_0019

Loading...