Ужгородське підприємство допомогло реабілітаційному центру інвалідів

Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату висловлює велику вдячність директору підприємства «АМА» Козаку Сергію Васильовичу за допомогу. Фірма безкоштовно надала і встановила 2 металопластикові вікна в одному з приміщень майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО за адресою м. Ужгород, вул. Ф.Тіхого, 13 «Б».

         Підприємство «АМА», розташоване за адресою м. Ужгород, вул. Швабська, 46 «А», є одним з найбільших фірм, які займаються продажем і монтажем металопластикових вікон і дверей в місті Ужгороді.

         Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові допомогти у створенні такого необхідного для інвалідів спортивно-реабілітаційного центру. Тільки в Ужгороді станом на 01.06.2015 року нараховується 6238 інвалідів, з яких 302 з ураженням опорно-рухового апарату і 26 інваліди АТО. А у всій Закарпатській області станом на 01.01.2015 року на обліку перебувало 63530 інвалідів різних нозологій, з них: 1942 інвалідів війни, з яких 451 інвалід Великої Вітчизняної війни; та 1236 осіб з різними формами ураження опорно-рухового апарату.

         А для цих десятків тисяч людей створення спеціалізованого спортивно-реабілітаційного центру інвалідів є дуже актуальним питанням.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *