Ужгородська “Свобода” погрожує суддям Януковича

Чинна влада визначила ряд суддів, яких призначать на безстрокову службу. Всі ці судді служили тоталітарному режиму януковича, видаючи злочинні рішення.

Ужгородська міська партійна організація ВО «Свобода» вимагатиме люстрації та тотального обнуління судової системи в Ужгороді й закликає всіх громадських активістів, инших міських, районних та обласних організацій діяти аналогічно. Це судді, які виносили неправомірні рішення і служили як при Кучмі, так і при Януковичу, які саджали активістів й вигороджували злочинців, нині ж, президент хоче ще й надати їм додаткові преференції, призначивши їх безстроково.

 «Чинні судді не мають ніякого права виносити будь які рішення! Це «сторожеві пси» режиму, які завжди стояли на провладній олігархічній стороні. Згадаймо справи на Народній, коли нам, разом із иншими активістами «шили» справи за те, що ми відстоювали свою громадянську позицію, за забрані у свободівців водійські права за те, що ті возили дрова на Майдан, абсурдно й неприпустимо, що такі люди все ще представляють судову систему України. Це хабарники й зрадники української нації і ми зробимо все, аби ці негідники були усунені з своїх посад!» – наголосив голова Ужгородської МПО ВО «Свобода», Томаш Лелекач.

 

Loading...