Ужгородська поліція відпустила вбивцю, який привселюдно відрізав голову собаці

Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст  Marianna Savytska.

Міліція відпустила вбивцю собаки, який з ножами і відрізаною головою ходив по Ужгороду. Зоозахисники завтра збираються йти до начальника міськвідділу, – заявила Мар’яна.

Ужгородець привселюдно ВІДРІЗАВ СОБАЦІ ГОЛОВУ голову і ходив з нею, а також з ножами по місту! Не знаю як ви, але в мене б серце стало якби я так побачила, а що вже казати про дітей?! Я розумію, що плювати більшості на собаку! Але хто стане майбутньою жертвою – знову собака, чи людина? Поліція приїхала, гарно і культурно порозмовляла із порушником, почекала доки дружбан вбивці принесе йому хот-дог, викинула тіло собаки у смітник і попросили чоловіка у машину. Питання до поліції Halyna Sernivka: чи склали поліцаї протокол про порушення? Чи пройшов чоловік медичну експертизу чи принаймні у планах є таке? Де зараз порушник? Bohdan Andriyiv, впевнена, що міському голові не байдуже, що містом, яким ви керуєте розгулюють такі люди! – пише Мар’яна Савицька.

пес

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *