Ужгородська поліція прокоментувала повідомлення про згвалтування 13-річної школярки

гвалтАня Дан (Ужгородський відділ поліції / ГУНП в Закарпатській області) прокоментувала повідомлення в закарпатських ЗМІ про згвалтування 13-річної ужгородки: “По даному факту проводиться досудове розслідування! Вже призначено ряд експертиз, збирається доказова база для доведення вини!”.

За інформацією видання “Час Закарпаття”, серед підозрюваних – син одного із суддів Закарпаття.

Раніше “Трибуна” повідомляла: В Ужгороді підлітки згвалтували 13-річну школярку.

Про це в мережі Фейсбук пише Інна Конар.

Діти і підлітки проявляють подеколи надзвичайну жорстокість.

Ще 11 лютого 2016р серед білого дня у проміжок часу  з 14:30год до 17:00г на старому кладовищі, що знаходиться неподалік 16-типоверхівки у м.Ужгород була згвалтована 13-тирічна школярка хлопчиками вік яких 15 років. Усе що робили із дівчинкою  підлітки фільмували на телефон.

Дівчинка зізналась мамі про факт насильства над нею майже через місяць. Школярка відмовлялась ходити в навчальний заклад. Виявилось, що малолітні насильники шантажували дівча, принижували її, знущались та розповсюджували по школі серед інших хлопців пікантні фото. Погрожували викласти знімки в соцмережі. Саме таким чином через інших учнів школи фотографії потрапили у руки батьків та правоохоронних органів.

Є ще відеодокази із камер, надані офісами, що розташовані у 16-тіповерхівці. На кольорових записах з камер видно, як підлітки тягнуть у сторону кладовища дівча, що пручається. Що цікаво, поряд проходять люди (дідусь, якісь чоловіки, жінки) і жоден з них не втрутився на захист школярки.

Насильники із благополучних та забезпечених сімей. У школі вони вели себе зухвало. Відбирали в менших дітей телефони, кишенькові кошти, частенько були задіяні у бійках.

  Один із хлопчаків рік тому зустрічався із цією дівчинкою. Видно із відеодоказів, як саме він стусає колишню подругу та грубо виштовхує її за 16-типоверхівку.

Тепер батьки малолітніх злочинців задіюють усі зв’язки аби врятувати своїх чад від відповідальності. Навчені насильники в один голос твердять, що школярка добровільно пішла із ними на кладовище та віддавалася усім гуртом.

Міліція вважає що доказів достатньо, однак є проблемою певною те, що дівча не одразу розповіло мамі про свою біду. Правоохоронці. невпевнені чи понесуть кару злочинці, адже чимало чого залежить від наших “непідкупних та некорумпованих” суддів.

Було б добре, якби представники ЗМІ та активісти взяли розслідування  цього злочину під  контроль, – зазначає Інна Конар.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *