Ужгородська поетеса Марічка Черничко презентує першу книгу

Лише відверта поезія та жодних компромісів.

Вона читає так, що влучає прямо у серце. Вона пише так, що забирається прямо під шкіру. Вона ніколи не втомлюється шукати нові шляхи до читача. Це Марічка Черничко, і наступного тижня вона презентує свою першу книгу!

«Три стільці» — саме так охрестила своє перше «дитя» Марічка. Дівчина вже декілька років поспіль активно бере участь у творчому процесі міста, зокрема організовує творчі вечори, літературні походи, благодійні акції. Її виступи завжди запам’ятовуються епатажем та відвертістю і водночас вражають ліризмом творів.  Тож і цього разу чекаємо від Марічки чогось особливого! Літературно-музичні читання, відео поезія, відверті розмови та міні-виставка художника, що ілюстрував збірку Марічки — неповний перелік програми.

черничко2«Перед нами розкриваються різні фази пристрасті. Арабески протилежних емоцій переплітаються одна з одною, кожна попередня тягне за собою наступну. Уся книжка читається як єдиний текст – історія натури, яка шукає себе, власне місце у навколишньому безмежжі, якийсь спосіб співіснування із обставинами, навіть якщо вони не надто комфортні»  —  саме так написав про книгу Марічки Черничко Сергій Федака. Він охарактеризував цю книгу як «Стільці із гвіздками» через характер творів та самої авторки. А взагалі у «Трьох стільцях» кожен знайде щось своє, щось таке, що вразить до глибини душі.

Прийдіть і відкрийте першу книгу ужгородської поетеси! Презентації відбудуться у двох місцях: в Закарпатській обласній бібліотеці ім. Ф.Потушняка (четвер 15 жовтня о 17:00 ) та в галереї «Ілько» (субота 17 жовтня о  18:00.)

Декільком людям, які особливо цінують поезію та готові розповісти вірші Марічки на пам’ять, авторка обіцяє подарувати книгу з автографом!

черничко

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *