Ужгородська молодь долучаєтся до громадської діяльності

українаЗ кожним днем дедалі больше молодих людей долучаеться до организації різноманітних заходів  метою яких є: розвиток нашого міста, спортивних та культурно-мистецьких напрямків. Прикладом цього є очікуванний благодійний концерт, приурочений ” ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ” , який відбудеться 24.01.16 о 16.00 в будинку культури с.Сторожниця.    
Одними із організаторів данного заходу виступають учениця 11 класу Сторожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Федор Яна та учениця 10 класу Шевчук Каміла.
Головна мета заходу – збір коштів для підтримки закарпатських військових в зоні передової. В ході проведення концерту буде представлена шоу-програма, насичена виступами танцювальних та вокальних колективів.
Родзинкою заходу стане виступ спортсменів організації street workout Uzhgorod з оновленною шоу-програмою.
Також до нас завітають почесні гості, учасники бойових дій в зоні АТО: старший прапорщик Курик Ігор Каземирович та сержант Огразанський Степан Степанович.
Організатори запрошуют жителів міста Ужгорода та Сторожниці долучитись до свята, адже гадають, що саме такого роду свята мотивують людей любити свою Батьківщину та своє місто.
Відвідуючи подібні заходи, Ви робите величезний внесок в розвиток молодого покоління, яке пробує свої сили та можливості, за якими лежить майбутнє нашої країни, нас та наших дітей.
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *