Ужгородська міськрада провалила впровадження системи ProZorro (ДОКУМЕНТ)

Впровадження системи ProZorro в Ужгороді провалено. З 49 розпорядників бюджетних коштів реально торгують з використанням ProZorro лише 4. Усі “хлібні” розпорядники просто зареєстровані та не здійснили жодної закупівлі: КШЕП, ДМГ, ВКБ, комунальні підприємства, міська лікарня та поліклінніка.

Про це в мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк.

За 2016 рік через ProZorro закуплено на мізерну суму 2 млн. грн. Для порівняння, лише з вересня по грудень 2015 року в обхід ProZorro було проведено закупівель на понад 70 млн. грн. Тобто, ремонти доріг, будівельні роботи, закупівлі обладнання та устаткування, медикаментів та ліків… озеленення …. продовжують здійснюватися із розкраданням бюджетних коштів через “відкати” або власні фірми, а це сотні мільйонів гривень і звісно таке можливо лише в обхід ProZorro. І це при тому, що прийнято вже друге поспіль рішення про використання усіма розпорядника бюджету м. Ужгорода системи ProZorro.

Деякі люди радіють, що в місті хоча б щось робиться. Але погляд рано чи пізно чи варто змінювати і переставати радіти кісткам, які нам показово кидають з “барського плеча”. У владу мають іти не для власного заробітку і показових покращень, я виключно для захисту інтересів ужгородців. Богдан Андріїв (Bohdan Andriyiv), коли вже перестанете брехати ужгородцям і почнете виконувати власні передвиборці обіцянки щодо впровадження ProZorro? Перестаньте займати показухою на антикорупційних інструментах типу ProZorro! Прокурор Закарпатської області та міста Ужгорода: чи Вас не цікавить чому чиновники у порушення власних рішень продовжують “пиляти” міський бюджет?
Заради справедливості хочу відмітити Ужгородську міську дитячу лікарю, яка провела 25 електронних закупівель на суму понад 1 млн. грн. Інші ж розпорядники три “сегенятка – розпорядники” при мільйонних бюджетах займають через ProZorro чимось на кшталт “показухи”.

міськрада

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *