Ужгородська міськрада має намір ліквідувати безкоштовну міську поліклініку, замінивши її на платне КП (документ)

0

Незаможні ужгородці незабаром можуть позбутися права на останню можливість отримати безкоштовні медичні послуги. Такий висновок можна зробити з копій документів, які з’явилися у розпоряджені видання “Трибуна”. Чиновники стверджують, що зможуть додатково заробити на людському здоров’ї до 1,5-2 мільйонів гривень на рік (таку ж суму на останній сесії Ужгородської міськради виділили для купівлі авто керівництву мерії).

“Про реорганізацію Ужгородської міської поліклініки шляхом приєднання до Ужгородської центральної міської клінічної лікарні”, – так звучить проект рішення, який мають намір винести на розгляд сесії Ужгородської міськради

До цього документу йде пояснююча записка начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міськради, що реорганізація проводиться з благими намірами – підвищення рівня надання медичних послуг населенню міста та економії фінансових ресурсів.

Але головна мета чиновників – нажива на найнезаможніших верствах населення Ужгорода, знаходиться у пункті про створення на базі існуючої поліклініки КП “Лікувально-профілактичний центр”, що має на меті забезпечити всі види платних послуг як мешканцям Ужгорода, так і інших населених пунктів.

Якщо перекласти мову чиновників на мову на простих людей – Ужгородську поліклініку виселити у міськлікарню, а в вивільнені приміщення запустити комунальне підприємство для заробляння грошей з усієї області.

В нагороду за це, чиновникам від медицини мають намір реорганізувати відділ охорони здоров’я Ужгородської міськради в Управління з двома відділами і збільшенням штату.

Складається враження, що Ужгородський міський голова Богдан Андріїв свідомо хоче збільшити соціальну напругу в місті у цей непростий для переважної більшості ужгородців час, підігруючи сепаратистським проявам іноземних спецслужб.

Loading...

Comments:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here