Ужгородська малеча провела заняття спільно з військовослужбовцями (ФОТО)

Сьогодні, 29 березня, до діток ужгородського ДВЗ №30 завітали військовослубовці Ужгородського ОМВК. На заняття з виховання патріотизму їх запросила завідувач виховного закладу Блага Ганна Володимирівна, яка сама й проводила навчання.

Приємно було бачити, що малеча стовідсотково самоідентифікує себе, як невід’ємну частину української нації, добре знає патріотичні вірші і добре розбирається у зовнішній політиці (війна на Сході увійшла в кожен дім України).

В якості подарунка для воїнів діти намалювали маленькі сердечка, які були приклеєні на велике. Своєрідна акція “Серце до серця”, що символізує любов маленьких ужгородців до солдат, які оберігають їх мирне життя.

Старший лейтенант Андрій Акімов та солдат Олег Угрин продемонстрували військове спорядження та амуніцію, малеча мала можливість її приміряти і зробити фото на пам’ять.

Військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов щиросердечно вдячний колективу ДВЗ № 30 за нагоду долучитися до виховання підростаючого покоління.

index index2 index3 index4 index5 index6 index7 index8 index9 index10 index11 index12 index13 index14 index15 index16 index17

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *