Ужгородка виростила снодійний мак на присадибній ділянці

макВиявили незаконний посів макових рослин дільничні інспектори Ужгородського міськвідділу міліції під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мак».

Снодійний мак виростила на власній присадибній ділянці 55-річна ужгородка. Жінка намагалася пояснити міліціонерам, що мак самозасівний, а не викопала його так, як хотіла його використати лише для кулінарних цілей. Так це чи ні – правоохоронці перевірятимуть. Любительку макових пиріжків буде притягнуто до відповідальності, повідомили в Ужгородському МВ УМВС.

Рослини снодійного маку були вилучені та направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області.

Як повідомив перший заступник начальника Ужгородського міськвідділу міліції майор міліції Олександр Боднарчук, за незаконний посів або вирощування нарковмісних речовин законодавством передбачена, як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що з початком теплої пори року в Ужгороді, як і по всій Закарпатській області так і загалом по Україні, стартували оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2015». Операція триватиме до кінця вересня. Її метою, перш за все, є профілактика незаконного обігу наркотиків. Завданням – виявлення та знищення незаконних посівів маку, конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *