Ужгородець “придбав” в інтернеті неіснуючий мотоцикл

шахрайство2Серед ночі до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 45-річного мешканця міста про те, що він став жертвою інтернет-шахрая.
З’ясувалося, що чоловік вирішив придбати мотоцикл через Інтернет. Знайшов оголошення про продаж, зателефонував за вказаним номером й домовився з «продавцем» про вигідну для нього ціну. Але шахрай поставив вимогу про часткову передоплату. Решту грошей слід було переказати після отримання транспортного засобу.
Завдаток у сумі 6000 гривень ужгородець перерахував на картковий рахунок «продавця». Однак омріяний мотоцикл так і не отримав. Звісно, гроші теж ніхто не повернув.
Ужгородські міліціонери вкотре радять громадянам бути уважними та обережними. Перед здійсненням платежу, перегляньте відгуки користувачів, які вже мали досвід користування вибраним вами веб-ресурсом й оцінили якість товару або послуги. Наполягайте на оплаті лише після отримання товару.
Пам’ятайте: збереження ваших коштів у таких випадках залежить тільки від вас. А якщо вас все ж ошукали, обов’язково звертайтеся до міськвідділу міліції, або телефонуйте на «102».
Ужгородський МВ УМВС
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *