Ужгород закидали фальшивими зверненнями від Москаля

москаль        Сьогодні зранку багатоквартирні масиви Ужгорода закидали фальшивими зверненнями від Геннадія Москаля. Це не перший інформаційний вкид, ідентичне звернення було поширене у вівторок у кількох гірських районах області. Текст із засканованим підписом та кольоровим фото Г.Москаля в міліцейському мундирі (взятими з інтернету) пересипаний «перлами» на зразок: «В Україні ніколи не буде великих пенсій та зарплат, поки не буде реальних тарифів, високих податків і штрафів…», «Добре, що тарифи ростуть не лише на газ, а й на електроенергію, бо це питання виживання бізнесу наших олігархів, на яких тримається економіка…», «Деякі вкладники (ліквідованих банків) незадоволені, але то проблема людей, які через свою жадібність вибрали не ті банки…» і т.д.
Звернення виготовлене на дорогому папері з кольоровим друком і вставлене в конверт зі зворотною адресою Закарпатської облдержадміністрації та логотипом «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Вартість друку й поширення по області цієї фальшивки за розрахунками становить близько мільйона гривень.
— Такі гроші на чорний піар може дозволити собі на Закарпатті тільки одна політична сила, — заявляє Геннадій Москаль. – Та, що донедавна контролювала всю область, наживалася на контрабанді сигарет і намагалася створити кишенькову армію із завезеною з передової зброєю. Поширення фальшивок від мого імені свідчить про те, що колишні «хазяї області» втратили не тільки владу, але й здоровий глузд. Витягнута зі старого загашника «технологія» дасть хіба що зворотній ефект і спрацює проти її авторів. Котрі за результатами виборів 25 жовтня опиняться на давно заслуженому місці – смітнику історії Закарпаття.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *