Ужгород продався, як дешева хвойда, – лідер “Карпатської Січі”

Про це Тарас Деяк заявив у мережі Фейсбук.

“Кажете, майдан і війна змінили свідомість українців? Свідомість? Українців? Ніколи ще не було в душі стільки огиди і сорому за цей народ. Скажу лиш по власному регіону : Ужгород продався, як дешева хвойда. Ці вибори стали найдорожчими на моїй пам”яті.

Минулого разу платили менше, а тому явка студентів склала щось біля 30%, тоді як зараз вони навіть з домівок поприїздити не полінувались і цифра перескочила за 60%. Факту підкупу ніхто навіть не приховував : стоять, курва, і вихваляються, хто більше зрубав. “Небесна сотня, наші ровесники, соплі, подяка їм за наше майбутнє…” Не мрійте! Не за ваше, мерзоти, майбутнє. Бо ви не варті ніякої жертви. Ви, бл@ть, як собаки вхопили кістку у тих, хто купував кулі, що пробивали і продовжуть пробивати груди наших хлопців. І ви цілком заслуговуєте на той срач, в якому живете. Бо самі ж гадите навколо і під себе. Але запам”ятайте : розплата завжди знайде свого власника. І коли настане час – ви потонете у власному гівні” – лідер “Карпатської Січі” Тарас Деяк.

Як відомо, у виборі ужгородців ключову роль відіграли 500-гривневі купюри роздані за антимайданівця Богдана Андріїва та партію “Відродження”.

андріїв

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *