У Януковича буде сестра Ганя-Герман

Янукович живе на Закарпатті. По пеньках він, звичайно, не стрибає, але плаче, коли його не ведуть гуляти. Їсти любить піцу, пити молоко, а на десерт бісквіт.

Знайомтеся –  Брежинський Янукович Іванович. Народився у грудні 2009-го, прямісінько перед президентськими виборами. кажуть, вони дуже хотіли, щоби Янукович виграв вибори і назвали хлопчика Януковичем. “А ми дуже хотіли, щоб Янукович виграв вибори, та ми назвали на  честь Януковича, щоб він виграв. І  виграв. Помогло йому», каже мама Януковича Олена Брежинська.

У селищній раді давно звикли до незвичних імен, які дають тутешні цигани своїм дітям. Проте з таким екзотичним випадком зіткнулися вперше. Коли відійшли від шоку – дитину таки зареєстрували.

Ніяких скорочень для Януковича у сім’ї Брежинських не визнають. Ніяких Яромирів, Янів, ба навіть Яників.  Хлопець реагує тільки на своє повне ім’я.

У Брежинських шестеро дітей. Янукович – пятий за рахунком. Понад усе Янукович чіпси та тістечка, а колу називає вином. Якщо щось не так – одразу репетує.

У цій сім’ї з Януковичем ніхто не сперечається. Гуляти, значить гуляти. У нього все під контролем і всі на побігеньках.  Але батьки не скаржаться. Тато переконаний: із таким іменем хлопчик далеко піде.  У таборі  він справжня зірка.

Батьки хочуть, аби в гості до їхнього, закарпатського Януковича приїхав київський: «Ми би хотіли покликати Віктора Януковича до нас в гості, щоб познайомився з малим Януковичем. Щоб знав, що і у нас є малий Янукович».

Зараз у сім’ї думають над ім’ям для наступної дитини: хочуть назвати на честь когось із президентського оточення. Якщо буде дівчина – її назвуть Ганя-Герман.

Детальніше – у репортажі Віталія Глаголи Новий канал:

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/N9E9VeYXW0U” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

 

26 січня 2013р.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 10 =