Усі школярі Закарпаття одночасно молитимуться за мир в Україні

молитваДо міжнародного проекту «Лист миру» долучаться 150 тисяч дітей області.
Ініціатор міжнародної дитячої акції – ізраїльська школярка, яка народилася в Україні, та її друзі прислали на Закарпаття символи миру – оливкові листочки зі Святої Землі. Школярі Виноградівського села Новоселиця приклеїли ці листочки до карток із зображенням голуба миру і передали їх керівнику краю Геннадію Москалю з проханням направити їх в усі школи Закарпаття.
«На початку квітня усі діти Виноградівського району одночасно взялися за руки і разом звернулися до Господа зі словами: «Щастя потрібне кожній дитині, дай же нам, Боже, мир в Україні!»… Дуже просимо допомогти нам передати ці картки з оливковими листками зі Святої Землі в 700 шкіл Закарпаття, щоб усі 150 тисяч школярів нашого краю також змогли долучитися до цієї дитячої міжнародної акції та одночасно попросити від Бога мир в Україні…», – йдеться у листі представників Міжнародного дитячого проекту «Лист миру».
Передача карток з оливковими листками в школи Закарпаття та організація акції – спільної молитви учнів краю за мир в країні нині триває.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *