Українця вже вдруге, зловили при спробі незаконного переміщення цигарок через кордон

imageУкраїнця вже вдруге, зловили при спробі незаконного переміщення цигарок через кордон
Громадянин України, якого напередодні затримали з прихованими цигарками на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС вже притягувався до відповідальності за подібне правопорушення.
Коли українець на мікроавтобусі «VOLKSWAGEN CRAFTER» заїхав на пункт пропуску, подав документи та декларацію для проходження митного контролю по смузі руху «червоний коридор», у працівників митниці одразу спрацювала автоматична система аналізу та управління ризиками. Мікроавтобус було відправлено на поглиблений митний огляд, в результаті якого виявлено приховані в тайниках тютюнові вироби, загальна кількість яких – 583 пачки. Всі знайдені цигарки вітчизняного виробництва з акцизними марками України відомих торгових марок.
Таким чином, громадянин скоїв дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання спеціально виготовлених тайників.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 2 статті 483 Митного кодексу України. Ці дії тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 200 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.
На підставі статті 511 Митного кодексу України за складеним протоколом про порушення митних правил вилучено товари – безпосередні предмети порушення митних правил: цигарки, вартістю понад 11 300 грн, транспортний засіб «VOLKSWAGEN», 2007 року випуску, вартістю більше 324 тис. грн. та запасне колесо вартістю понад 2000 грн.
Відділ організації роботи
ГУ ДФС у Закарпатській області

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *