Українські держлісгоспи відправляли в Євросоюз ліс по фіктивним документах (ДОКУМЕНТ)

        Державні лісові господарства відправляли на експорт ліс по фіктивних документах. Про це свідчить відповідь одного з отримувачів українського лісу – угорської фірми «Erdert-Tuszer» Zrt. Про це повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля.
– На адресу цієї фірми Старосамбірське державне лісове господарство (Львівська область) та Тетерівське державне лісове господарство (Київська область) відправили залізничні вагони з лісом, який оформили як паливну деревину, – заявляє Геннадій Москаль. – Тоді як отримувач не підписував із вказаними держлісгоспами ніяких контрактів, не очікує від них ліс і взагалі не займається паливною деревиною. Очевидний факт махінації.
Вагони з лісом затримані, складені протоколи про порушення митних правил, які розгляне суд. Сподіваюся, що оформлена за фіктивними документами деревина буде конфіскована в дохід держави, так як це вже відбулося з кількома вагонами інших держлісгоспів.

1e28ecd4668db9c530784af5cbcebc8b

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *