Угорського сателіта Партії Регіонів люструватимуть на Закарпатті (ДОКУМЕНТ)

Міським громадським люстраційним комітетом Берегова прийнято звернення на адресу голови Люстраційного комітету Єгора Соболєва.

В ньому пропонується до переліку люстрованих партій (ПР та КПУ) долучити ДПУУ (Демократичну партію угорців України), яка була постійним постачальником тітушок для Антимайдану, які  18-19 лютого були активними учасниками побоїща в Маріїнському парку.

Члени ДПУУ, які при режимі Януковича отримали керівні посади і надалі на них залишаються, є генераторами сепаратистських настроїв серед угорців Закарпаття, що не відображає думки громади цієї нацменшини в цілому.

люстраційний ком(1)

Loading...

5 Відповідей

 1. av сказав:

  уточните пожалуйста, кто такие савчур+маркитан ?

 2. Саша сказав:

  На зону гайдошових тітушок, там іх місце

 3. Btr сказав:

  Членів ДПУУ не призначали на посади до органів місцевого самоврядування, а обирало населення Берегівського району і міста Берегова. І вас шановні люстратори треба перших люструвати.

 4. Бумколарош сказав:

  Не забудьте пролюстровати секретаря люстраційного комітету, яку судили за розкрадання державного майна і звільнили від покарання за нереабілітуючими обставинами (вагітність), чоловіка цього секретаря, який очолював районну газету і був призначений ригоаналами і був їхнім рупуром і жодного матеріалу опозиційних депутатів не друкував і зараз знову очолює районку, а про воняка голову люстраційного комітету вже не кажучи, на ся раз помиє а пак лізе у люди. І того вовкуновича най люструють бо бов час коли забивав платити податки

  • ангел сказав:

   Бумколароша теж скоро судити будуть. І ніщо його не врятує від цього суду, навіть нереабілітуючі обставини не спасуть. Бо брехати і гроші за це брати неспасенний злочин. Ладися, зайчику)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =