Угорського сателіта Партії Регіонів люструватимуть на Закарпатті (ДОКУМЕНТ)

Міським громадським люстраційним комітетом Берегова прийнято звернення на адресу голови Люстраційного комітету Єгора Соболєва.

В ньому пропонується до переліку люстрованих партій (ПР та КПУ) долучити ДПУУ (Демократичну партію угорців України), яка була постійним постачальником тітушок для Антимайдану, які  18-19 лютого були активними учасниками побоїща в Маріїнському парку.

Члени ДПУУ, які при режимі Януковича отримали керівні посади і надалі на них залишаються, є генераторами сепаратистських настроїв серед угорців Закарпаття, що не відображає думки громади цієї нацменшини в цілому.

люстраційний ком(1)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

5 thoughts on “Угорського сателіта Партії Регіонів люструватимуть на Закарпатті (ДОКУМЕНТ)

 • 11.06.2014 at 15:15
  Permalink

  Не забудьте пролюстровати секретаря люстраційного комітету, яку судили за розкрадання державного майна і звільнили від покарання за нереабілітуючими обставинами (вагітність), чоловіка цього секретаря, який очолював районну газету і був призначений ригоаналами і був їхнім рупуром і жодного матеріалу опозиційних депутатів не друкував і зараз знову очолює районку, а про воняка голову люстраційного комітету вже не кажучи, на ся раз помиє а пак лізе у люди. І того вовкуновича най люструють бо бов час коли забивав платити податки

  Reply
  • 11.06.2014 at 17:45
   Permalink

   Бумколароша теж скоро судити будуть. І ніщо його не врятує від цього суду, навіть нереабілітуючі обставини не спасуть. Бо брехати і гроші за це брати неспасенний злочин. Ладися, зайчику)

   Reply
 • 11.06.2014 at 18:14
  Permalink

  Членів ДПУУ не призначали на посади до органів місцевого самоврядування, а обирало населення Берегівського району і міста Берегова. І вас шановні люстратори треба перших люструвати.

  Reply
 • 11.06.2014 at 21:55
  Permalink

  На зону гайдошових тітушок, там іх місце

  Reply
 • 12.06.2014 at 15:32
  Permalink

  уточните пожалуйста, кто такие савчур+маркитан ?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *