У зону АТО відправилися закарпатські кінологи (ФОТО)

Проводжав колег у далеку й небезпечну дорогу очільник закарпатської міліції Сергій Шаранич.

Сьогодні з кінологічного центру закарпатської міліції в зону АТО на схід України вирушили кінологи зі службовими собаками.

кінологиСтарший інспектор-кінолог капітан міліції Іван Добош зі своєю німецькою вівчаркою Роккі їде в зону АТО вже вдруге. Перед тим був два місяці на Донеччині, де 5-річний Роккі зарекомендував себе з найкращої сторони під час патрулювання на блокпостах.

Інспектор-кінолог капітан міліції Семен Поцко зі своєю вівчаркою Златою їде на схід вперше. Собачка ця молода, її нещодавно придбали для кінологічного центру з елітного розплідника на Мукачівщині, але розумна й добре засвоює «міліцейську» службу.

На схід кінологи Добош і Поцко вирушили на службовій «Ниві», а їхні чотирилапі помічники поїдуть у спеціальному причепі-термобоксі європейського взірця, який не так давно придбали для кінологічного центру.

З напутнім словом до кінологів звернувся начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич, який висловив сподівання, що закарпатські кінологи та їхні чотирилапі помічники гідно впораються із покладеними на них завданнями й повернуться додому живі-здорові.

кінологи2

А благословив бійців у далеку путь о.Іван.

 

На сьогодні кінологічний центр закарпатської міліції нараховує близько трьох десятків службових собак, за минулий рік придбано 6 елітних вівчарок, згаданий термобокс тощо. Керівництво УМВС приділяє велику увагу роботі кінологічної служби, адже розумні службові собаки – це неоціненна допомога правоохоронцям у службовій діяльності, тим паче в бойових умовах.

 

З Богом, хлопці! Повертайтесь щасливо додому на Закарпаття.

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Loading...