У Закарпатському театрі відбулися дебати Ратушняка та Чубірка

ратаосвитаПро це в мережі Фейсбук повідомляє артист цієї установи Анатолій Рошко.

Сьогодні, (пишу ще у понеділок 28), Сергій Ратушняк зустрічався із інтелегенцією краю. Побував і в головних установах культури Обласній філармонії та Закарпатському облмуздрамтеатрі. В театр прибіг перелякано провладний кандидат з команди Балоги – Чубірко Володимир, притягнув з собою фотографа для піару. Спробував пороздавати обіцянки, але на жодне запитання членів колективу не зміг відповісти… Після виступу Ратушняка, коли зал почав аплодувати, піднімаючись із крісел – Чубірко залишалося лише запросити опонента на каву. Сергій Миколайович розповів, про балогівські схеми пограбунку області: Володимир Чубірко погодився з усіма, аргументами і фактами ( старий кадр команди-банди ЄЦ у курсі…) … У господарчих питаннях вирішення проблем міста Ужгорода та програмі розвитку інфраструктури чубірко5полісу – Ратушняку не було рівних.. Безумовно небайдужий досвід перебування на посаді голови міста дає своє. Погодився опонент і з тим, що стільки, як зробив для міста Сергій – не зробив жоден мер за період української незалежностіі.

18 жовтня Філармонія святкує ювілей. Театр відкриє сезон пізніше. Загальний рахунок матчу 2:0. 90% працівників установ культури за Ратушняка.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *