У закарпатського “губернатора” Губаля перед звільненням почалася паніка

губальВін навіть наважився просити Віктора Балогу, щоб той виправдовував його призначення перед головами районних адміністрацій.

 Учора тимчасово виконуючі обов’язки голів закарпатських райдержадміністрацій мали зустріч із чинним головою ОДА Василем Губалем та його «патроном», народним депутатом Вікторо Балогою.

Зустріч відбувалася за закритими дверима і запрошені на неї були тільки «обрані» закарпатці. Початково мова на нараді ніби то мала йти про ситуацію в області, кроки для розвитку сільського господарства та підтримки соціальної галузі. Тим не менш, звелось усе до того, що Віктор Балога почав заспокоювати т.в.о. голів РДА в тому, що Василь Губаль нікуди не дівається, ніхто його не звільняє і на його місце не призначають Валерія Пацкана. Робити це довелось після того, як згаданий нардеп прямо заявив про свої плани зайняти крісло губернатора Закарпаття. Після цього незаконно і навіть не до кінця призначені голови РДА зрозуміли, що крісла під ними серйозно захитались і їх довелось заспокоювати.

Справа в тому, що статус у цих «голів» і справді незаконний. У жодному вітчизняному законі не прописана можливість понад півроку займати посаду т.в.о. голови районної адміністрації. Відповідно, усі рішення, прийняті цими людьми на посадах, автоматично є нелегітимними. Усі розпорядження і рішення, підписані ними, можна легко анулювати. Виходить, що вся робота, яка ніби то робилася ними протягом останніх місяців – тільки видимість і суцільна «показуха». І «голови» це розуміють, тому зараз і почали панікувати. Відповідно, голова ОДА почав втрачати над ними контроль і сам в паніці звернувся до свого шефа по допомогу.

Що найбільш обурливо – подібної ситуації наразі немає в жодному регіоні України. Кадровий колапс спостерігається тільки на Закарпатті. Через те, що Віктор Балога уже котрий місяць поспіль намагається шантажувати президента і вимагає від нього цих довгоочікуваних призначень. Як результат – робота в області заморозилась на всіх рівнях, ситуація виходить з-під контролю, а Віктор Балога на закритих нарадах із людьми, котрі за це відповідають, розповідає про розвиток садівництва та збільшення поголів’я скота в регіоні.

Відповідно, питання до самого Балоги: а що заважало йому займатися цим садівництвом та скотом усі минулі роки? У роки, коли він сам був губернатором, коли цю посаду займали Гаваші чи Ледиди, якими, як відомо, Балога також частково чи повністю керував. Невже про ці питання політик згадує тільки тоді, коли створює собі імідж великого опозиціонера?

Варто зазначити, що кадровий колапс нині не тільки в органах виконавчої влади. Аналогічна ситуація і в обласному управлінні СБУ, котре зараз очолює сват Балоги Гелетей. Ще до Революції Гідності цього посадовця влаштували на посаду першого заступника голови управління СБУ у Закарпатській області і нині він фактично керує установою, поки Балога блокує можливість призначити на цю посаду непідконтрольну собі людину. Відповідно зараз Гелетей фільтрує всі потоки інформації про регіон, котрі надходять до Києва і Закарпаття фактично знаходиться в руках бандитського клану, котрий може робити з областю все, що заманеться.

Вільне Закарпаття

 

Loading...