У Закарпатській області відбулися вибори голови апеляційного суду та його заступників

суд27 квітня на зборах суддів апеляційного суду Закарпатської області відбулися вибори голови суду та його заступників.

Виборча процедура була проведена шляхом таємного голосування, відповідно до законодавчих вимог. На посаду голови суду претендували два кандидати: Микола Крегул та Віталій Дроботя.

За результатами таємного голосування більшістю голосів від загальної кількості суддів апеляційного суду краю на адміністративну посаду голови апеляційного суду Закарпатської області обрано Віталія Дроботю. Також збори суддів обрали й двох його заступників. Ними стали Сергій Павліченко та Георгій Гошовський.

До слова, напередодні голова суду Микола Крегул та його заступники склали свої повноваження у зв’язку із закінченням строку їх перебування на адміністративних посадах.

Нагадаємо, відповідно до частини 2 ст. 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова апеляційного суду обирається на посаду строком на два роки, але не більше як на строк повноважень судді, шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у відповідному суді.
Жоден з обраних керівників апеляційного суду до набуття чинності ЗУ «Про люстрацію» та «Про очищення влади» не обіймав зазначені адміністративні посади в цьому суді, – пише прес-служба апеляційного суду Закарпатської області.


Loading...

Comments:

1 Response

  1. постраждалий від свавілля суддів сказав:

    Кого убрали, такого же перевертня як і попередники, свого убрали. Дроботя старий битий і хитрий шакал, ще треба бууло Анцю Фазикошку до пари убрати. Банду геть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =