У Виноградові під час паркування дівчина-водій збила власну мати

ДТП-ВиноградівПрикрий випадок сьогодні перед обідом стався у Виноградові. В центрі міста на вулиці Миру невдало припаркувався червоний Фольксваген Гольф на іноземних номерах.

В результаті маневру передня частина автомобіля з притиснутим до дерева колесом опинилася на тротуарі. За кермом Гольфа перебувала молода дівчина років 19-20-ти. Вона була у відчаї, комусь увесь час телефонувала і не могла пояснити, як машина вискочила на тротуар, здолавши перепону з доволі високого бордюра.

Хвилювання дівчини можна було зрозуміти, адже під час паркування автомобіль не просто вискочив на тротуар, але й збив жінку. Удар був настільки сильним, що потерпілу кинуло на фасад торгового закладу. З невідомими травмами її невдовзі забрала карета швидкої допомоги.

Зі слів очевидців, потерпілою була мама водія, яка вийшла з машини і допомагала дочці припаркувати автомобіль. А дівчина могла просто переплутати педалі і замість гальма натиснула на газ.

Поліцію на дорожньо-транспортну пригоду не викликали. Перехожі допомогли червоному Гольфу з’їхати з тротуару і за кілька хвилин він розчинився у потоці автомобілів.

goloskarpat.info

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *