У Виноградові Москаль підтвердив своє реноме у номінації “гостре слово” (ВІДЕО)

Під час представлення голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка між губернатором та молодиком у залі відбулася словесна перепалка. Про це повідомляє “Голос Карпат”.

Молодий чоловік не представився та зазначив, що представляє себе самого. Декілька разів він намагався бурхливо відповідати на заяви губернатора. Після чергового вигуку із залу про те, що потрібно спочатку побороти корупцію у владних структурах, а тоді вже робити гучні заяви, губернатор не витримав і вступив у словесну перепалку із молодиком.

“Зі мною так себе вести ніхто не позволяє. Я можу дати любому відсіч. Не нравиться – іди за двері!”, – сказав Москаль.

Натомість чоловік наполегливо рекомендував губернатору, перш за все, зайнятися боротьбою із корупцією.

Геннадій Москаль дав військовому комісару завдання забрати молодика для проходження медогляду та подальшої відправки його в зону АТО. До слова, молодий чоловік був одягнений у футболку із патріотичною символікою.

“Він хоче воювати!”,- запевнив військового комісара Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що мережа Інтернет рясниться відеороликами із “перлами” від Геннадія Москаля. Політик славиться вживанням “красного слівця”. І, за його словами, він може дати словесну відсіч будь якому опоненту.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *