У найближчу суботу на Закарпатті день благоустрою

суботникГолова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підписав розпорядження «Про благоустрій населених пукнтів». Згідно з цим документом,  райдержадміністраціям та міськвиконкомам доручено встановити п’ятницю днем санітарного очищення області в рамках безстрокової акції «Закарпаттю – чисте довкілля», а 12 березня провести день благоустрою населених пунктів – суботник.
У районах та містах залучивши працівників установ, організацій та підприємств краю доручено привести у належний санітарний стан населені пункти і прилеглі до них території, впорядкувати обеліски, кладовища тощо. Також ліквідувати стихійні та привести у належний стан діючі сміттєзвалища, очистити узбіччя та кювети вздовж доріг, оновити надписи найменувань населених пунктів. Спільно з представниками водного господарвтсва, залізниці, Служби автомобільних доріг упорядкувати прибережні смуги й русла водних об’єктів, очистити від сміття придорожні та прирейкові смуги. Кошти екологічного податку, які надходять до місцевих бюджетів спрямувати на видатки для здійснення природоохоронних заходів.
Згідно з розпорядженням керівника краю, у районах та містах повинні закріпити відповідальних осіб за населеними пунктами та мікрорайонами та спільно з правоохоронними органами контролювати виконання робіт із санітарного очищення та дотримання правил благоустрою.
Обласному  управлінню лісового та мисливського господарства запропоновано очистити території  лісових масивів від побутових та промислових відходів і забезпечити їх належний санітарний стан.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *