У Мукачівському військовому шпиталі приховують правду

поранені Про це повідомляє громадський діяч Юрій Кравчук:

– Сьогодні мені вдалося потрапити до військового госпіталю, навіть встиг привітатися з одним із солдат, що повернулися з АТО.

Через хвилину вже прилетів охоронець госпіталю, та попросив мене пройти до начальника. Той дав зрозуміти, що “вхід туди без мене строго заборонений, вам там нема чого робити і тд.” Я кажу, мовляв, хотів узнати, що треба пораненим солдатам. Він, у свою чергу, дав зрозуміти, що тут ВІН вирішує, кому що треба і кому що можна, розповів мені свою версію акредитації журналістів при військових госпіталях, тощо.

Коротше, йому абсолютно пофіг, що активісти хочуть підготувати для солдат сюрприз. Для нього важливо, щоб ніхто з солдат та офіцерів, що повернулися з АТО, не розповів нічого зайвого. Переживав, звідки у мене інформація про кількість поранених. (Можливо, з паперами щось не збігалося?;) А вони – пригнічені герої – розповіли багато цікавого ще до приїзду. І про те, як їх везли охороняти мости, а привезли під обстріл на Луганський аеропорт. І про те, що вони готові після одужання повертатися в АТО навіть інвалідами. Але перше, що вони зроблять – задушать голими руками командирів.

Я думаю, після госпіталю вони теж розкажуть багато цікавого – і про харчування, і про списані ліки. Військова прокуратура любить такі байки на ніч. А інформаторів у нас з числа заздрісників вистачає. Країна змінюється, як би декому не хотілося залишити все так, як було.