У Мукачеві “жонглюють” проектами рішень депутатських комісій

Про це в мережі Фейсбук пише депутат Мукачівської міської Ради Вікторія Линнік.

25.03.2016 відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (голова Роберт Іванчо).

Депутати розглянули проекти рішень, які виносяться на чергову сесію міськради. По питаннях ” Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м.Мукачево”, “Про положення про дорадчу раду при постійних депутатських комісіях міської ради.

У проекті “Про внесення змін до Регламенту Мукачівської міської ради 7-го скликання» голоси розділились: 2 депутати “за”, 2 –  “проти”, з 4 присутніх, тобто комісія не може рекомендувати зазначені проекти рішень для розгляду на чергову сесію.

І тут я почула від голови комісії цікаву новину, що це неважливо, що більшість депутатів не підтримала вказані проекти рішень, головне,що депутати на комісії їх опрацювали і зазначені проекти рішень можна виносити на розгляд сесії без рекомендації депутатської комісії.

Висновок такий, що нам не потрібні депутатські комісії, тому що при любому розкладі проекти рішень будуть виноситись на розгляд сесії. Ввважаю, що це направильний підхід, саме комісії,яка відповідає за законність. Так, відповідно до ст. 4.4.3 Регламенту, за результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації, які вносяться у відповідний протокол. Висновки і рекомендації постійної депутатської комісії міської ради приймаються більшістю голосів від загального складу комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою (в разі його відсутності заступником голови комісії) і секретарем комісії. Вважаю, що висновок депутатської комісії з рекомендацією розглянути проект рішення на черговій сесії повинен бути обов’язково, – зазначила Вікторія.

линнік

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *