У Мукачеві відбувся міжнародний турнір з шахів серед інвалідів

шахи18 лютого 2016 року в місті Мукачеві у ресторані «Гавань» (вул. Перемоги, 2Е) відбувся міжнародний турнір з шахів серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.
Головними організаторами змагань є Закарпатський обласний осередок української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (Голова – Олександр Лизанець) і Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з вадами зору (Голова – Зіновій Блюсов).
В турнірі прийняли участь понад 30 спортсменів з різних районів Закарпаття та Словаччини. В результаті змагань серед спортсменів з особливими потребами по шахам 1-ше місце посів Іван Райчинець, 2-ге – Михайло Бедь, 3-тє – Анатолій Старина.
Що ж до змагань по шашкам, то 1-ше місце посів Олександр Бабенко, 2-ге – Олександр Сухан, 3-тє – Денис Сухотін.
Призери і учасники були нагороджені кубками, медалями, грамотами і цінними призами.
Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець розповів, що такий турнір по шахам в місті Мукачеві проводиться вже п’ятий раз. Але вперше він отримав статус міжнародного, оскільки до участі в ньому долучились представники Словаччини. «Сподіваюсь, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Мукачеві регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитись на вищому рівні. Нажаль в умовах економічних і зовнішньополітичних негараздів в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні всім спонсорам, а також шаховому клубу Мукачева, ресторану «Гавань» та пані Наталії Турянчик, які допомогли нам провести турнір» – заявив Олександр Лизанець.
Тож попри буремні події в Україні життя продовжується і люди з обмеженими можливостями це доводять на практиці.
Велику подяку організатори змагань висловлюють генеральному спонсору турніру Ковачу Сергію Васильовичу, титульному спонсору Мирославу Гісему, ресторану “Гавань”, дегустаційному винному залу «Шардоне» (керівник Олександр Ковач), ПАТ КБ «Приватбанк» та іншим спонсорам і благодійникам. Окрема подяка за солодкий стіл пані Наталії Турянчик, а за подарунки голові правління ВПО Мукачівського УВП «УТОС» Василю Кондричу та голові правління ТПО Мукачівського УВП «УТОС» Вікторії Ільтьо.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *