У Мукачеві суддя “відмазав” нетверезого прокурора (ДОКУМЕНТ)

 Ввечері 12 березня патрульні поліцейські Мукачева отримали повідомлення, що водій “Daewoo” керує авто у стані алкогольного сп’яніння. На перехресті вулиць Франка та Світу поліцейські зупинили зазначене авто, водій якого представився працівником мукачівської прокуратури. Пройти тест на алкоголь на місці зупинки відмовився, водій намагався вплинути на хід справи, вказуючи на своє службове становище.

Згодом на експертизі в мукачівській лікарні результат виявився позитивним і перевищував дозволений рівень алкоголю в крові майже в 10 разів.

Справа була передана до Мукачівського міськрайонного суду.

22-го квітня 2016 року суддя Камінський С.Е. закрив провадження про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, закрити в зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

Ось так за допомогою судді прокурор уникнув покарання за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

Повідомляє “Спеціальний контроль”.

прокурор прокурор2 прокурор3

прокурор прокурор2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “У Мукачеві суддя “відмазав” нетверезого прокурора (ДОКУМЕНТ)

 • 16.06.2016 at 17:38
  Permalink

  Свій своїх не здає?
  Подивимося як цей суддя прийме рішення теж по своїм горе виконавців із ДВС , яким висунуто обвинувачення у кримінальному злочині?
  Начальник РА ДВС Гарапко м. Його заступник Феделеш і Гаринеуь, а кришує своїх підлеглих начальник ДВС Губченко, якого опікує в якості власного водія сам Гарапко М.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *