У мережу потрапив черговий список людей, які займатимуться скупкою голосів за партію Єдиний Центр

Про це “Трибуну” повідоляє “Вільне Закарпаття”, яке надало нашому виданню  другу «порцію» скупщиків голосів від сімейної партії Балог ЄЦ, тепер із Великоберезнянського району. У вівторок губернатор Москаль направив заяву силовикам із вимогою ретельно перевірити цих людей і не допустити скупки голосів на виборах 25 жовтня. Сам список не оприлюднювався, але з неофіційних джерел його вдалося отримати. Оскільки інформація має велику суспільну вагу, надаємо її нашим читачам.

 

Перелік осіб, причетних до протиправної діяльності ПП “Єдиний Центр” у Великоберезнянському районі

1) Кіндрат Михайло Іванович – депутат обласної ради.в якому пройшов шляхом масового підкупу виборців. Колишній член СДПУ(о).

2) Цибик Іван Йосипович – голова Великоберезнянського районного суду. Його син Цибик Є.І. очолює районну організацію ПП “Єдиний центр”. Прославився багатьма завідомо неправосудними ухвалами, вироками.

3) Цибик Євген Іванович – очільник ЄЦ у Великберезнянському районі; безпосередньо відповідальний за підкуп виборців перед  Балогою І.І.

4) Цибик Андрій Йосипович – кандидат від ЄЦ до обласної ради, брат районного судді, директор швейної фабрики “Березнянка”(300 працюючих) 08.09.2015 року провів таємну нараду ПП “ЄЦ” з Балогою І.І.

5) Пацкань Ярослав Володимирович – керівник апарату Великоберезнянської районної ради, особисто розносив листівки антидержавного змісту від ПП “ЄЦ”

6) Пацкань Василь Володимирович – працівник Ужанського парку, розносив листівки антидержавного змісту.

7) Титичко Петро Петрович – начальник Великоберезнянського відділення МНС

8) Цибик Тарас – завідуючий сімейною медициною у Великоберезнянській поліклініці

9) Ревай Ярослав Іванович– військовослужбовець місцевого воєнкомату

10) Дуб Василина Федорівна – директор Костринської ЗОШ І ступенів. Фанатична ЄЦунка

11) Мицьода Іван Іванович– голова села Малий Березний. Боїться втратити владу від об’єднання сіл в територіальні громади.

12) Галигіна Наталія Михайлівна – секретар ТВК у районі. Спеціаліст з фальсифікації виборів з великим досвідом.

13) Штемер Галина Михайлівна– голова Вишківської сільської ради. Прославилася земельними корупційними справами за підтримки районного судді Цибика І.Й. Саме в знак вдячності Цибик Євген Іванович “пройшов” від села Вишка у районну раду.

14) Пугач Сергій Богданович – підприємець який оформляє земельну документацію. Його дружина Пугач І.І. очолює відділ Держземагенства у Великоберезнянському районі. Надала земельну ділянку Цибику І.Й. прямо за адмінбудинком Районного суду.

15) Мушак Олексій Олексійович – Загорбський сільський голова. Очолює асоціацію сільких голів Великоберезнянського району. В 2010 році особисто роздавав гроші на виборах. Завдяки займаній посаді, користуючись службовим становищем займається оформленням документів малого прикордонного руху і за такий документ вимагає від 80 до 100 євро.

16) Пекар Юрій Юрійович – депутат райради від ПП “ЄЦ”

17) Глодан Неля Миколаївна – начальник віддлу культури райдержадміністрації, коханка Кіндрата М.І.

18) Шоляк Юрій Юрійович – голова Стужицької сільської ради, поміркований член ЄЦ, вдає з себе демократа

19) Герзанич Володимир Іванович– директор Великоберезнянського КП “Комунал –сервіс”. Відомий своїм безкультурним і хамським спілкуванням з людьми, за що на нього постійно з скаргами звертаються громадяни як в селищну раду, так і в РДА.

20) Кирлик Богдан Юрійович – Великоберезнянський селищний голова, член Партії Регіонів, тепер позапартійний але підтримує ЄЦ. Разом з Герзанич В.І. розкрадають кошти місцевого бюджету, прикриває “Комунал-сервіс” за допомогою фіктивних перевірок фінансової інспекції.

21) Макарович Оксана – кандидат в районні депутати від ЄЦ. Буде займатися підкупом виборців в с.Кострино. Кума кримінального авторитета Копчі Володимира.

22) Ковач Іван – двоюрідний брат Канюка В.М. Аферист, злодій, карточний шулер, кримінальна кличка “Лівер”.

23) Канюк Іван Михайлович – рідний брат Канюка В.М.(Файти). Наркодилер. Буде займатися підкупом виборців

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *