Тижневі підсумки набору до закарпатської поліції

Про це в мережі Фейсбук повідомляє куратор проекту на Закарпатті Мустафа Найєм.

Кінець тижня. Результати набору до ‪#‎Transcarpathianpolice‬ такі:

Всього подано анкет: 2209
Відсоток подачі через веб: 59%
Відсоток чоловіків: 61,6%
Відсоток з вищою освітою: 61,3%
Відсоток діючих співробітників: 9%

поліція поліція2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Тижневі підсумки набору до закарпатської поліції

 • 02.08.2015 at 23:06
  Permalink

  Ректора Мукачівського державного університету, яку призначив міністр Квіт,з подачі екс-губернтаора Закарпаття Івана Балоги, брата Віктора Балоги, шляхом ”прозорих виборів” Щербан Татьяну, людину без відповідного досвіду керування ВНЗ, математика-психолога за спеціальністю, людину непослідовну, неврівноважену, інтриганку та керівника, яка ніколи не підтримувала Революцію гідності, в часи Майдану переслідувала студентів за їх участь на мітингах міста в підтримку Майдану Гідності! Першого заступника ректора МДУ, проректора по “науці” пенсіонера – бюрократа, колишнього комуніста і партократа, фізика – золотобатонника (екс -директора золоторудника в с.Мужієво, який був доведений ним до банкрутства і проданий колишньому міністру МВС Захарченку часів злочинного режиму Януковича-бюрократа із Закарпатської ОДА, якого в часи Майдану виперли разом із губернатором Ледидою студенти УЖНУ-Гоблика Володимира, який без елементарного поняття та досвіду керує наукою в МДУ!
  Також другого проректора МДУ Паппа Василя -колишнього заступника начальника департаменту економіки злочинної системи Ледиди О.Закарпатської ОДА-.
  Також помічника ректора МДУ- Демян Ярослави ( з часів створення МДУ такої посади, тобто розкоші, не дозволяв собі жоден із попередніх ректорів) за гроші державного бюджету утримувати особу-прислугу в особі колишньої зав.громадської приймальні нардепа ВР України, двоюрідного брата нардепа Балоги В.І, – Василя Питьовки і є дочкою головного дитячого травматолога обласної дитячої лікарні –Ю.Демяна.
  І на сам кінець аж два юриста МДУ
  -хабарника із обласної прокуратури Біловара Богдана, якого в 2014 рр. було звільнено свого часу за отримання хабара
  -дружину прокурора м.Берегова Стільника А.М., (Стільник Ярославу), який має бути люстрований
  Ось цей увесь політичний непотріб попередньої злочинної влади Януковича осів у МДУ, тобто увесь цей вторинний ринок влаштував на професорсько-викладацькі та керівні посади клан братів Балогів, які узурпували владу у Мукачеві і довели вуз до межі.
  Компетентні органи мають перевірити , що будується і ким (підрядник), за які кошти(бюджетні), чи є дозвіл на початок будівництва, кажуть що це буде їдальня, саме у підвальному приміщенні МДУ, колишньому спортзалі, де розміщене бомбосховище.
  В університеті створена ректором нездорова і конфліктна атмосфера, йде переслідування та цькування, шантаж скороченням працівників, які не задовольняють ректора з невідомих причин, з власною життєвою позицією.
  Іде послідовний, плановий дерибан майна та земель МДУ. Саме головне, що клану Балог ВНЗ у Мукачеві на фіг не потрібний, йому потрібно довести до банкрутства та до прірви МДУ, а далі займуться переділом нерухомості МДУ! Якщо встигнуть.
  Переслідування інакомислячих, залякування звільненням та скороченням тих, хто має сміливість вголос висловити свою думку, корупція, хабарництво, яке процвітає в даному навчальному закладі Мукачева, неповага та зверхнє ставлення до колег, підробка документів, прояви волюнтаризму – це справжнє обличчя «нового майбутнього вищої освіти» в Україні на прикладі керівництва Мукачівського державного університету.
  Тому постає питання до міністра Квіта С.М.-до яких пір міністр Квіт будете робити вигляд, що усе гаразд в мукачівських освітніх закладах, як це потрібно Вашому другу чи колезі,як там він Вам приходиться, Балозі Віктору Івановичу.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *