Тимчасово відсторонено начальника Мукачівського міськвідділу міліції

шимонякМіліцію Закарпаття чекає ретельна комплексна перевірка, на час її проведення від посади відсторонено начальника Мукачівського міськвідділу міліції. Про це 23 липня на своїй сторінці Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, нещодавно призначений керівник УМВС України в Закарпатській області Сергій Князєв доповів про вилучення у мисливців 39 автоматів, які направлені на перевірку. Зброю перевірять на предмет причетності до стрілянини в Мукачевому 11 липня.

“За три дні накрили по області 11 залів з гральними автоматами, рулетками, “ай-боксами” і комп`ютерами (перспектива – ще до сотні), все під санкцію судді. У Чопі накрили дві адреси з нелегалами з Афганістану – всього сім чоловік”,– повідомив міністр.

У зв`язку з цим на Закарпаття направлена бригада для проведення комплексної перевірки діяльності Управління МВС по всіх напрямах. На час перевірки відсторонено від посади начальника Мукачівського міського відділу міліції Віталія Шимоняка. За підсумками перевірки його роботи буде прийнято рішення про подальше перебування на посаді.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *