Тячівські правоохоронці розшукали підлітка, який втік з інтернату

поліціяІз заявою про зникнення вихованця до чергової частини відділення поліції звернувся замдиректора Домбоківської спецшколи-інтернату, що у Мукачівському районі. Чоловік повідомив про те, що їх 17-річний вихованець самовільно залишив школу і по теперішній час його місцезнаходження не відоме. Хлопчина має ваду – розумова відсталість.
На пошуки хлопчини був націлений особовий склад Мукачівського районного відділення поліції. Відповідно розіслані орієнтування з прикметами хлопця до всіх міських та районних поліцейських відділів області.
Як розповідає інспектор поліції у справах неповнолітніх Володимир Рипич, разом з ними на пошуки долучилися й працівники Домбоківського інтернату. Вони разом протягом тижня перевіряли усі ринки, вокзали та інші місця, де міг би перебувати хлопець.
Пошуки таки дали свої результати, утікача знайшли у його матері. Хлопець пояснив поліцейським, що він дуже хотів побачити свою маму. Син скучив, тому й покинув заклад. Тепер юний втікач повернувся до інтернату.
«Це вже втретє Максим тікає із закладу, – розповідають співробітники інтернату. – Сам хлопчик із неблагополучної родини, його матір за два роки жодного разу не прийшла до сина. А він заскучився. Втік».
Правоохоронці завдячують всім небайдужим людям, які допомагали розшукати хлопчину.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *