Тячівчани вимагають зупинити “лісового” терориста

ліс4Редакція “Трибуни” отримала листа з проханням зупинити злочинну діяльність по безконтрольній вирубці закарпатських лісів.
Звертаємось до Всіх,хто небайдужий відреагувати діям “фахової” творчості – лісового терориста, який залишається непомічений і по сьогоднішній день.
Мова йде, про головного лісничого ДП”Мокрянське ЛМГ”, пожиттєвого регіонала Тячівщини п.Михальчича Миколи Миколайовича. Ця “голодна” постать долає всі бар’єри на своєму “тернистому” шляху, працюючи лишень для власного свого збагачення.
Це уміння “пресувати” своїх підлеглих колег та “пресуванню” по збору мзди всіх підприємців в розмірі від 0.5 до 1.0 далара США за 1метр кубічний щодо санітарних рубок, а це тисячі й тисячі метрів кубічних. Образа нас, звичайних лісівників мучає до сліз, що член Партії Регіонів від самого створення  може і по сьогодні сам собі відводити гектарами суцільні санітарні рубки, із заниженням кубомаси навіть до 100% та роблячи матеріали відводу з мегапересортницею, переводячи ділову деревину(пиловник) в дрова.
Вже цьогорічний приклад по суцільних санітарних рубках у кварталі 19 виділі 21;22;19 Брадуське лісництво, та минулорічні суцільно-санітарні рубки за які бартером дарувалися п.Михальчичу автомобіль позашляховик та чималі кошти.
Його син, лісник-майстер лісу в 26 кварталі Усть-Чорнянського л-ва також вчиться від старого “вовка”-татуся, розробляти суцільно санітарні рубки з такими же зловживаннями.
Хотілось б знати, за якими-такими заслугами, аж по 2га. землі в ур.Бобрувка із лісового фонду були вилучені та передалися в приватну власність п.Михальчичу? Цікаво, за які кошти на вище згаданій земельній ділянці були зведені будинок, колиба та альтанка? Де ж очі в теперішнього керівника лісгоспу п.Куцина до того ж ще й кума вельмишановного п.Михальчича? Вочевидь, кумівство ще й по теперішні часи – надійний імунітет для безлюстраційного п.Михальчича? Певно, імунітетом “обрісся” п.Михальчич при товаришеві регіоналу п.Пукману В.В. який є першим заступником начальника Закарпатського обласного управління лісового господарства, якому неодноразово підвозив кошти та туші оленятини, які були знищені варварським браконьєрством?
Шановні, зробіть майнову люстрацію по суті партійних членів та уподобань, бо пропадуть зелені Карпати в кишені тим же регіоналам.
Владо! Зробіть висновки, чекаємо Вашого результату!
м.Тячів Олег, підприємець
Loading...